Tähtvere Tennisekool

Tenniseõppe traditsioonid ulatuvad Tähtvere tenniseväljakutel eelmisesse sajandisse ja tennniseõpet on siin korraldanud mitmed erinevad organisatsioonid. Tänane Tähtvere Tennisekool on asutatud koos Tähtvere tennisekeskuse esimese sisehalli valmimisega 2008. aastal ja kandis nime Tartu Tennisekool. Tennisekoolil on läbi aastate olnud aktiivseid õpilasi 150-200 ja umbes 10 treenerit.

Alates septembrist 2016 on kannab tennisekool nime Tähtvere Tennisekool ja korraldab tennisetreeninguid Tähtvere tennisekeskuses.

Tähtvere Tennisekool pakub treeninguid lastele alates 4. eluaastast. Tähtvere tennisekoolis toimuvad tennisetrennid aasta ringi. Septembrist maikuuni mängitakse Tähtvere siseväljakutel ja suvel välisväljakutel.

Minitennis

Minitennis on rahvusvahelise tenniseliidu ITF poolt välja töötatud programm (Play and Stay), et kiirendada laste tennise õppimist.  Tennis on lihtne ja lõbus.

Minitennise etapid:
I etapp - punane pall / soovituslik vanus 4-7 eluaastat
II etapp - oranž pall / soovituslik vanus 7-9 eluaastat
III etapp - roheline pall / soovituslik vanus 9-10 eluaastat

Tennise õppimiseks ei ole kunagi liiga hilja ning antud vanused on soovituslikud. Hiljem alustajate õppeprotsess on sama, aga etapid läbitakse kiiremini. Tennis on lihtne ja lõbus.

Kollase palli treeningud

Kui minitennise kolm etappi on läbitud, alustatakse treeninguid "õige" kollase palliga.

Tule proovi üks nädal TASUTA tennise treeninguid

Tähtvere tennisekool kutsub kõiki lapsi tasuta ühe nädala jooksul tennisetrenni. 

Tule vaata ja proovi. 

Tenniseõpe täiskasvanutele

Tennist on võimalik harrastada kõrge vanuseni ja kunagi ei ole liiga hilja alustada tennisemänguga!

Pakume erinevaid võimalusi algajatele ja edasijõudnutele.

 • Tennis Xpress kursused algajatele
 • Täiskasvanute grupitreeningud edasijõudnutele
 • Üldfüüsilise treeningud
 • Individuaalsed treeningud
 • Mänguvideo analüüs
 • Erinevad turniirid ja üritused
 • Tenniselaagrid Eestis ja välismaal
 • Uute mängupartnerite leidmine
 • Sõpruskohtumised
 • Kvaliteetne tennisevarustus ja sponsorlepingud
Täiskasvanud tenniseharrastaja võimalused Tähtveres

Kui Te ei ole kunagi varem tennist mänginud või ei ole mänginud väga pikka aega, siis Tennis Xpress sobib just Teile! See on lõbus ja lihtne viis tennisemänguga lähemalt tuttavaks saada nii, et võiksid edaspidi ka ise mängida. Tennisekursus Tennis Xpress on programm, mis on spetsiaalselt välja töötatud ITF-i poolt täiskasvanutele.

Registreerimiseks tuleb soovitud kursus lisada ostukorvi ja osalemise kinnitamiseks tasuda pangalingi kaudu. Võimalik registreeruda ka Tähtvere Tennisekeskuses kohapeal, tasudes kaardiga või sularahas.

Kiirusta, kohtade arv on piiratud!

Treeningutega ootame liituma kõik tennisesõpru, kellel vanust vähemalt 18 eluaastat ja kes soovivad tennist mängida Tartu parimas tennisekeskuses.

Meie põhieesmärgiks on õpetada kõiki huvilisi tennist mängima, võimaldada osalemist võistlustel ja samuti ka mitmekülgne kehaline arendamine, tervislike ning sportlike eluviiside kujundamine. Treeningud toimuvad korra nädalas (4 korda kuus) vastavalt treeningrühmale sobival ajal (hommikul, lõunal või õhtul). Ühes grupis on maksimaalselt 4 inimest.
Treeningute kuumakse on vastavalt treenimise ajale:

 • hommikul – 65€ / kuu
 • lõunal – 65€ / kuu
 • õhtul – 80€ / kuu