17. juunil sõitsid 10 Tähtvere Tennisekooli õpilast koos treener Moris Kallamiga Muhu saarele, et veeta seal lõbus 5-päevaline tenniselaager. Tegemist on Rene Buschi Tennisekooli poolt korraldatava laagriga, kuhu esimeseks vahetuseks on liitunud ka külalised Lätist.

Tegeletakse tennise- ja üldfüüsiliste treeningutega, toimuvad erinevad võistlused nii individuaal- kui võistkondlikus arvestuses, filmiõhtud, käeline tegevus, tubade hindamine, ujumine ning saunaõhtu. Veel toimub laagri ajal ka Noorteliiga I ja II etapid.

Tähtvere Tennisekooli õpilased Muhu laagris 2017: Mattias Oll, Artur Ipits, William Lõhmus, Robert Nirk, Helena Rähni, Inger Raidvee, Mart Sisask, Kaspar Olkonen, Marta Tammiksaar, Liisa Hunt.

Kääriku laager 2017

Kõigil teistel huvilistel, kes ei saanud Muhu laagrisse minna, avaneb võimalus juuli alguses minna Käärikule, kus toimub Tähtvere Tennisekooli enda suvelaager.

Kääriku laager toimub 3.-7. juulini, treeneriks meie Tennisekooli minitennise peatreener Marten Oliver Lemmats (tel. 51949605, marten@tartutennis.ee) ning vastavalt huvilistele, lisame vajadusel ka teise treeneri.

Laagri maksumus 150€, mis sisaldab majutust, 3 korda päevas toitlustamist ning spordirajatiste
kasutamist vastavalt graafikule. NB! Hind ei sisalda transporti (Tartu – Kääriku – Tartu)!

Kogunemine 3. juulil kell 11.00 Kääriku Spordikeskuses ning lahkumine 7. juulil kell 15.00.

Tegemist on peamiselt minitennise lastele mõeldud laagriga, seega ootame kõiki tennisesõpru alates 8. eluaastast, kes mängivad punase, oranži ja rohelise palliga.

Registreerimine e-posti aadressil: tennisekool@tartutennis.ee või telefonil: +372 740 1215

social position