Tähtvere meeskonnaga liitus Toom Tani

Toom on rahvusvahelise kogemuse ja kvalifikatsiooniga tennisetreener, kelle teadmisi hinnatakse kõrgelt ka väljapool kodumaad.

Toom on lõpetanud Tartu Ülikooli ja omab sporditeaduse magistrikraadi. Lisaks on Toom läbinud mitmeid erialaseid koolitusi Eesti Tennise Liidu juures ja välismaal lastetennise, üldfüüsilise ettevalmistuse, spordipsühholoogia, sportlase toitumise, tennisemängu tehnika ja taktika teemadel. Pärast magistriõpinguid jätkas Toom treenerikarjääri Austraalias, läbides seal edukalt mahuka ja intensiivse treenerikoolituse, pälvides sellega Tennis Australia Club Professional kvalifikatsiooni. Toom on lisaks Austraaliale töötanud ka Uus-Meremaal.

Toom on tennisega tegelenud üle 20 aasta, neist 9 aastat treenerina. Nooremana tõsiselt võistlusspordiga tegeledes võitis ta mitmeid turniire ja tõi Eesti Meistrivõistlustel koju eri värve medaleid. Nüüd on Toomi eesmärk olla nii heal tasemel treener kui võimalik ning oma teadmiste ja kogemustega panustada Tähtvere Tennisekooli arengusse.

Toom tegeleb Tähtveres:

  • Laste ja noorte algõppega
  • Täiskasvanute individuaal ja grupitreeningutega
  • Cardio TennisViimased uudised

social position