Cardio Tennis Tartus

Cardio Tennis – Uus viis nautida tennist. Cardio tennis on lõbus tennise fitnessprogramm kõigile spordisõpradele. Tennisemängu oskus ei ole oluline, kõik saavad hakkama.

Tutvustav tasuta trenn 24. septembril 2017 Spordinädala raames – Leia oma rütm – registreerimiseks täitke vorm kodulehel.

Spordinädal on kolmandat aastat toimuv üle Euroopaline algatus, mille eesmärk on pakkuda võimalikult paljudele inimestele mõnusaid liikumisega seotud kogemusi ning aidata leida igaühele just talle sobivat spordiala.

Tähtveres toimuvad Cardio Tennise treeningud Austraalia Fitbit Tennis Cardio programmi järgi. Treener Toom Tani on õppinud ja praktiseerinud Austraalias.

Mis on Cardio Tennis?

Cardio Tennis on tennise fitnessiprogramm, mis on suunatud inimestele, kes tunnevad, et nende elu võiks olla aktiivsem ja tervislikum. Cardio Tennises on kokku viidud tennis, fitnessitreening ja energiline muusika. Tulemuseks on lõbus ja seltskondlik trenn muusika saatel, mis keskendub vähem tennisetehnikale ja rohkem kehalise vormi parandamisele. Tegevustes kasutatakse pehmemaid värvilisi palle, samuti väledusredelit, koonuseid, hantleid ja muid abivahendeid. Kõik inimesed, olenemata nende mängutasemest, vanusest ja kehalisest vormist, saavad selle treeninguga hakkama.

Registreerimine

social position