Tähtvere Tennisekooli Talispordipäev

Tähtvere Tennisekool korraldab sellel aastal talvise spordipäeva, kuid külma ilma prognoosi tõttu ei toimu see Kuutsemäe Puhkekeskuses vaid Tartus, Batuudikeskuses. Treeninguid sellel päeval ei toimu ning lapsed saavad lõbusalt aega veeta.

Batuudikeskus UP on Lõuna-Eesti suurim mängumaa, kus on mängijate käsutuses 560 m2, millest 180 m2 moodustab trampliinimaastik. Ainulaadne maastik koosneb kolmast väga suurest ja neljast natuke väiksemast tasapinnalisest trampliinist ning kolmest kaldtrampliinist. Viimased võimaldavad sooritada efektseid hulljulgeid saltosid. Lisaks suur poroloonibassein niisama pehmeks hüppemaandumiseks või saltode harjutamiseks.

Batuudikeskuses on ronimislinnakud läbipugemiste, rippimuste, liumäega, nii väikestele kui suurematele lastele.

Batuudikeskuse spordisaal kutsub huvilisi mängima jalgpalli või korvpalli. Pehmed pallid, väiksemad väravad, madalamad korvirõngad teevad omaealiste või vanemate ning laste vahelise sportimise põnevaks. Igati hea vaheldus batuutidel hüppamisest ja võistkondlikuks tegevuseks.

Samuti ootavad hiigelsuur õhuhoki, lauajalgpall, korvpallimasin, poksimasin, löögijalgpall,  kiirusetester,  autorally, pinpall, tsikkel, lennukisimulaator, softplay asjad jne.

Lisainfo leitav siit: http://www.batuudikeskus.ee/tutvustus.html

Kogunemine 28. veebruaril kell 12.00 Batuudikeskus UP välisukse ees (Võru tn 47 E, Tartu) ning orienteeruv lõpp kell 15.00. 3-tunni pileti tasu on 7,5€ lapse kohta

Talispordipäeva galerii:

social position