Dinee Tennis Xpress turniirisari 2018

Dinee Tennis Xpress turniirisari

I etapp – pühapäeval 11. märtsil 2018 kell 10.00.
Kõigile Tennis Xpress kursuse läbinutele ja teistele uutele tennisesõpradele. Mängitakse 75% rohelise palliga ja kollase palliga.

Auhinnaks maitsvad toiduelamused Dineelt.

Dinee toob toiduained argipäevade õhtusöökideks. Portsjonitesse pakendatud toiduained aitavad õhtusööke valmistada ilma lisavaevata. Huvitavad retseptid annavad vaheldust ja piltidega varustatud retseptid muudavad õhtusöögi tegemise lihtsaks ka vähese kokanduskogemusega inimesele.

Registreerimine:

Registreerimine Dinee Tennis Xpress turniirile.
Registreering ei lähe automaatselt turniiride süsteemi. Vajadusel võtke ühendust peakohtunikuga.

On aeg panna kasutada õpitut ja panna ennast proovile – kaotada ei ole midagi, võita aga küll!

Tegemist on algajatele mõeldud tennise turniiriga (mitte liigatennises osalenud) ning seetõttu võisteldakse kollase ja rohelise palliga (75%).

Formaat: ajatennis

Koht: Tähtvere Tennisekeskus (Laulupeo pst 19, Tartu)

Alagrupid ja täpne ajakava postitatakse kodulehele

Osavõtutasu: 20€

Peakohtunik: Henri Nelk (tel. 53004152)

Vajadusel täpsem info Tähtvere Tennisekoolist, tennisekool@tartutennis.ee või 740 1215.

Mänguformaat: Ajatennis, mäng kestab 30 minutit, mille sees on ka soojendusaeg, mängitakse geime, seisult 40-40 on otsustav punkt.