Möödunud nädalavahetusel toimus Tallinnas, Tallinki Tennisekeskuses Noorteliiga Klubide Karikavõistluse esimene etapp. Tähtvere Tenniseklubi oli esindamas neli võistkonda, keda igapäevaselt treenivad Henri Nelk ning Teele Tani!

I liiga võistkond, koosseisus Lauri Nelk ja William Lõhmus, mängis kahe päeva jooksul kolm kohtumist. Võidud saadi TC Avantage III ja Pärnu Kesklinna TK vastu (seisud vastavalt 3:0 ja 2:1), kuid napp kaotus tuli võtta vastu FVTA võistkonnalt seisuga 1:2. Tänu surnud ringile tuli Tähtvere võistkond oma alagrupis esimeseks.

II liigas oli Tähtvere esindamas lausa kolm võistkonda: Tähtvere TK I (Samuel Olmaru ja Tõnis Merila), Tähtvere TK II (Sebastian Olmaru, Kevin Uibu ja Madis Roosma) ning Tähtvere TK III (Marta Tammiksaar, Liisa Hunt ja Rebeka Ly Villemson).

Tähtvere TK I võistkonnal oli oma alagrupis kaks kohtumist ja need mõlemad võideti – FVTA I võistkonda seisuga 2:1 ja MK Tenniseklubi IV võistkonda seisuga 3:0. Tulemuseks oma alagrupi esimene koht.

Tähtvere TK II võistkond pidas kolm kohtumist. Kaotus tuli vastu võtta USTA võistkonnalt seisuga 0:3, kindlalt võideti MK Tenniseklubi VI võistkonda seisuga 3:0 ning väga napp kaotus tuli kohtumiselt FVTA II vastu, kus kõik kolm mängu läksid otsustavasse setti ja lõppseisuks jäi 1:2. Tulemuseks kolmas koht oma alagrupis.

Kõige raskemad mängud oli Tähtvere TK III võistkonnal, kes pidas kaks kohtumist. Kaotused seisuga 0:3 tuli vastu võtta Haapsalu TK ja MK Tenniseklubi II võistkondadelt. Tulemuseks kolmas koht oma alagrupis.

Septembris ootavad Tähtvere võistkondi ees kohamängud, kus I liiga võistkond saab võidelda 1.-4. kohale, II liiga esimene võistkond 1.-8. kohale, teine võistkond 9.-16. kohale ning kolmas võistkond 17.-19. kohale.

Turniiri kõiki tulemusi on võimalik näha siit: http://tennistour.eu/et/tournament/3107/infoTurniiridel osaleti ka Tartus

Samal ajal toimus ka Tartus Lastetennise turniir, kus Arina Magas ja Hans Hendrik Leesik võitsid kõik mängud ning seega ka oma alagrupid!

Pühapäeval olid võistlemas kõik rohelise palli lapsed Balbiino Noortetennisel,  kus 11 mängija osalusel selgitati välja kaks alagrupi võitjat!

A alagrupi parim oli Robin Rait Rikberg, kes loovutas kogu turniiri peale ainult 2 geimi. Talle järgnesid Mart Sisask, Rasmus Kund, Aleksander Lõhmus ning Caspar Kütt.

Teises alagrupis näitas head minekut 3 mängijat, kes lõpetasid ühe kaotusega. Surnud ringist väljus võitjana Marcos Mathias Veide, teiseks tuli Katarina Keldo ning kolmandaks Arina Magas. Neile järgnesid Angelina Roosimägi, Kertu Kukk ja Rasmus Pikk.social position