Tähtvere Tennisekoolis toimub õppetegevus aastaringselt ning erandiks ei ole ka 2018. aasta suvi. Selleks, et paremini planeerida treeninguid ning tunniplaani, soovime teada saada teie lapse plaane selle aasta suvel.

Seega palume kõigil (ka neil, kes suvel ei treeni üldse) ära täita suvise registreerimise vormi hiljemalt 27. maiks 2018! Kindlasti tuleb suve jooksul ette ärasõite ja muid tegevusi, kuid soovime saada suuremat üldpilti, mille järgi saame hakata moodustama suviseid gruppe ning tunniplaani. Väiksed puudumised saab kokkuleppida treeneriga jooksvalt!

Sisehooaja graafiku järgi toimub treenimine esialgse plaani kohaselt 17. juunini (13. juunil peaks algama suvine koolivaheaeg). Erinevate segaduste vältimiseks (vahetus jalanõud, treeningute toimumiskoht jne) toimuvad maikuu lõpuni treeningud kindlasti siseväljakutel (vaid mõned erandkorrad kokkuleppel treeneriga on võimalik treenida ka välisväljakutel).

Suviste plaanide või muude küsimuste korral, võtke julgelt ühendust oma lapse treeneriga (kontaktid: https://tartutennis.ee/tahtvere-meeskond/). Üldine plaan näeks ette trennide toimumist esmaspäevast neljapäevani, vahemikus 10.00-16.00 (lasteaia laste trenni kellaajad alates 17.00).

Lisaks toimuvad suve jooksul ka erinevad tenniselaagrid. Hetkel juba paigas järgmised 3 laagrit:

  • 25.-29. juuni Käärikul, treener Teele Tani

  • 6.-11. juuli Käärikul, treenerid Margus Kartau ja Eneli Lattik

  • 16.-20. juuli Muhu saarel, treenerid Mari Saviauk ja Merli Aksen

Registreeri oma laps suveks trenni:

[vfb id=26]

social position