Tähtvere meeskond

Tähtvere meeskond

Margus Kartau

EKR kutsetase VI vanemtreener
Kontakt:
margus@tartutennisekool.ee
+3725022566

laste ja noorte treeningud
noorte eratreeningud
täiskasvanute eratreeningud
Xpress algkursused

Eneli Lattik

EKR kutsetase V tennisetreener
Kontakt:
eneli@tartutennisekool.ee
+37253455637

laste (minitennise) treeningud
laste eratreeningud

Moris Kallam

EKR kutsetase V tennisetreener
Kontakt:
moriskallam@gmail.com
+3725038078

noorte treeningud
täiskasvanute grupitreeningud
täiskasvanute eratreeningud

Toom Tani

EKR kutsetase V tennisetreener
Tartu Ülikooli sporditeaduste magister
Kontakt:
toom@tartutennis.ee
+37253339649

laste ja noorte treeningud
laste ja noorte eratreeningud
täiskasvanute eratreeningud
täiskasvanute grupitreeningud
Xpress algkursus

Teele Tani

EKR kutsetase IV nooremtreener
Kontakt:
teele@elvatennis.eu
+3725067419

laste (minitennise) treeningud
laste eratreeningud

Marten Oliver Lemmats

EKR kutsetase III tennisetreener
Kontakt:
marten@tartutennis.ee
+37251949605


laste ja noorte treeningud
laste ja noorte eratreeningud
täiskasvanute eratreeningud
täiskasvanute grupitreeningud
Xpress algkursus

Merli Aksen

EKR kutsetase III tennisetreener
Kontakt:
merliaksen@gmail.com
+37255919631

laste ja noorte treeningud
noorte eratreeningud
täiskasvanute grupitreeningud
Xpress algkursus

Mari Saviauk

EKR kutsetase III tennisetreener
Kontakt:
saviaukmari@gmail.com
+37253334802

laste (minitennise) ja noorte treeningud
laste ja noorte eratreeningud

Madis Sprenk

Tähtvere Tenniseklubi parim mängija
Kontakt:
madis@tartutennis.ee
+3725139992

noorte treeningud
noorte eratreeningud
täiskasvanute eratreeningud
täiskasvanute grupitreeningud
ratastoolitennis

Henri Busch

EKR kutsetase VI vanemtreener
Kontakt:
henribusch@gmail.com
+37255923299

noorte saavutussport
täiskasvanute eratreeningud
noorte eratreeningud

Ehtel Metsik

Tähtvere Tenniseklubi üks paremaid naismängijaid
Kontakt:
ehtelm@gmail.com
+37256475862

laste (minitennise) ja noorte asendustreener

Siret Kalbus

Tähtvere füsioterapeut, lõpetanud rakendusliku kõrghariduse Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis füsioterapeudi erialal
Kontakt:
fysio@tartutennis.ee
+37256944494

üldfüüsilised treeningud (lastele, noortele ja täiskasvanutele)
füsioteraapia (lastele, noortele ja täiskasvanutele)
kinesio- ja sporditeipimine
spordimassaaž

Ivar Vähi

Tähtvere füsioterapeut, lõpetanud Tartu Ülikooli magistriõppe, spetsialiseerudes spordifüsioteraapiale
Kontakt:
v6hiivar@gmail.com
+37256226511

üldfüüsilised treeningud (lastele, noortele ja täiskasvanutele)
füsioteraapia (lastele, noortele ja täiskasvanutele)
kinesio- ja sporditeipimine
spordimassaaž

Alar Rikberg

Tähtvere Tenniseklubi manager
Kontakt:
tennisekool@tartutennis.ee
+3727401215

tennisekooli korraldus
tenniseklubi korraldus

Rait Rikberg

Aitab leida õige tennisevarustuse ja hoolitseb reketite keelestamise eest.
Kontakt:
pood@tartutennis.ee
+372 55662889

Egert Ivask

Tähtvere Tennisekeskuse juhataja.
Kontakt:
egert@tartutennis.ee
+3725041538

Keskuse administaatorid

Sigrid Laurikainen /arved
Mari-Liis Metsoja
Karoliina Kase
Ehtel Metsik
info@tartutennis.ee
+372 5090705

Tule meile tööle!

Tähtvere Tennisekeskus ootab alati oma meeskonda teotahtelisi ja positiivse ellusuhtumisega inimesi. Kas soovid tulla treeneriks, administraatoriks või teha meiega muul viisil koostööd. Võta meiega julgelt ühendust!
cv@tartutennis.ee
Kandideeri