Tähtvere meeskond

Henri-Busch

Henri Busch

EKR kutsetase VI vanemtreener
Kontakt:
henribusch@gmail.com
+37255923299

Margus-Kartau

Margus Kartau

EKR kutsetase VI vanemtreener
Kontakt:
margus@tartutennisekool.ee
+3725022566

Moris-Kallam

Moris Kallam

EKR kutsetase V tennisetreener
Kontakt:
moriskallam@gmail.com
+3725038078

Eneli-Lattik

Eneli Lattik

EKR kutsetase V tennisetreener
Kontakt:
eneli@tartutennisekool.ee
+37253455637

Teele-Tani

Teele Tani

EKR kutsetase IV nooremtreener
Kontakt:
teele@elvatennis.eu
+3725067419

Maarja-Värv

Maarja Värv

EKR kutsetase IV nooremtreener
Kontakt:
maarja@tartutennisekool.ee

Marten-Oliver-Lemmats

Marten Oliver Lemmats

EKR kutsetase III
Minitennise ja algõppe peatreener
Kontakt:
marten@tartutennis.ee
+37251949605

Merli-Aksen

Merli Aksen

EKR kutsetase III tennisetreener.
Kontakt:
merliaksen@gmail.com
+37255919631

Mari-Saviauk

Mari Saviauk

EKR kutsetase III tennisetreener.
Kontakt:
saviaukmari@gmail.com
+37253334802

Mardis-Sprenk

Madis Sprenk

Tähtvere Tenniseklubi parim mängija. Sparring, algõppe trennid, kursused ning ratastoolitennis.
Kontakt:
madis@tartutennis.ee
+3725139992

Henri-Nelk

Henri Nelk

Üks parimaid tennisemängijaid. Teeb heal tasemel sparringut, keelestab reketeid ja korraldab turniire.
Kontakt:
henrinelk@gmail.com
+37253004152

Ehtel-Metsik

Ehtel Metsik

Minitennise treener. Ehtel mängis noorteklassis väga hästi, ta on võitnud mitmeid medaleid ja esindab Tähtvere naiskonda.
Kontakt:
ehtelm@gmail.com
+37256475862

Kevin-Soo

Kevin Soo

Tähtvere füsioterapeut. Ta on lõpetanud ülikoolis füsioteraapia eriala, mänginud ise tennist ja on elukutseline võrkpallur. Tenniseklubis viib ta läbi üldfüüsilise treeninguid.
Kontakt:
fysio@tartutennis.ee
+37258609001

Ronald-Järv

Ronald Järv

Tähtvere Tenniseklubi manager. Hoolitseb tenniseklubi treeningute ja korralduse eest.
Kontakt:
tennisekool@tartutennis.ee
+3727401215

Rait-Rikberg

Rait Rikberg

Tähtveres aitab ta leida õige tennisevarustuse ja hoolitseb reketite keelestamise eest.
Kontakt:
pood@tartutennis.ee

Egert-Ivask

Egert Ivask

Tähtvere Tennisekeskuse juhataja.
Kontakt:
egert@tartutennis.ee
+3725041538

Nophoto

Keskuse administaatorid

Heidi Järvpõld / püsiajad, arved
Sandra Kütimets
Kristiina Reimand
Kerli Ilves
Ebe Reier

Nophoto

Tule meile tööle!

Tähtvere Tennisekeskus ootab alati oma meeskonda teotahtelisi ja positiivse ellusuhtumisega inimesi. Kas soovid tulla treeneriks, administraatoriks või teha meiega muul viisil koostööd. Võta meiega julgelt ühendust!